استابلایزر

تکنیکال الکتریک توزیع کننده ملزومات برق و الکترونیک صنعتی

تکنیکال الکتریک به عنوان يكي از بزرگترين وارد كنندگان تجهيزات برق و الكترونيك صنعتي در ايران، و يكي از شركت‎هاي پيشرو در زمينه‎هاي برق و الكترونيك صنعتي مي‎باشد.

تکنیکال الکتریک ، آمادگی خود را جهت ارائه انواع دستگاه‎های استابیلایزر ديجيتال وارياكي ( حلقوي ) تك فاز و سه فاز مجهز به سروُ موتور با سيستم ميكروپروسسوري اعلام می‎دارد.

استابلایزر 

( 62 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • نمایندگی استابلایزر سه فاز گلداستار

  استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید.

  عملکرد این دستگاه بدون سر و صدا بوده و از تکنولوژی روز دنیا (Servo. SYS) از نوع استوانه ای بهره مند است.

  این گروه از استابلایزر ها بر اساس تغییر تعداد دور سیم پیچ بر روی هسته های استوانه ای عملیات اصلاح را انجام می دهند.

  دستاوردهای همچون پیوستگی خطی و سینوسی کامل بودن و هماهنگی فازها جزء خصوصیات این دستگاه ها می باشد.

  از استابلایزر های سه فاز جهت جلوگیری از صدمات ناشی از نوسانات ولتاژ در کارخانجات، دستگاه های CNC، دیزل ژنراتور ها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی و ... استفاده می گردد.

  تکنیکال الکتریک دارای نمایندگی شرکت های DELTA,FARATEL,GOLDSTAR,TOYO,OMEGA در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات برق صنعتی و انواع استابلایزر های سه فاز شامل صنعتی توان بالا و نیمه صنعتی فعالیت دارد.

 • نمایندگی استابلایزر تک فاز GOLDSTAR

  از استابلایزر های تک فاز جهت جلوگیری از صدمات ناشی از نوسانات ولتاژ در آزمایشگاه ها، دستگاههای حساس، سرور های کامپیوتر، منازل و اداره ها استفاده می گردد.

  تکنیکال الکتریک دارای نمایندگی شرکت های DELTA,FARATEL,GOLDSTAR,TOYO,OMEGA در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات برق صنعتی و انواع استابلایزر های تک فاز شامل صنعتی توان بالا و نیمه صنعتی فعالیت دارد.

 • ترانس اتوماتیک یا استابلایزر رله ای

  ترانس های اتوماتیک یا استابلایزر رله ای دستگاه هایی هستند که می توانند جهت تقویت و تنظیم برق نامطمئن شهری و یا صنعتی و جهت حذف نویزها و شوک های الکتریکی ناگهانی

  با خروجی ثابت 220 و 380 ولت جهت حفاظت از کلیه لوازم برقی استفاده نمود.

  از ترانس اتوماتیک های رله ای جهت جلوگیری از صدمات ناشی از نوسانات ولتاژ در وسایل خانگی مانند یخچال,لباسشویی,تلویزیون,کامپیوتر و... استفاده میشود

  تکنیکال الکتریک دارای نمایندگی شرکت های DELTA,FARATEL,GOLDSTAR,TOYO,OMEGA در زمینه

  خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات برق صنعتی و انواع ترانس اتوماتیک های تک فاز شامل صنعتی توان بالا و نیمه صنعتی فعالیت دارد.

 • اتوترانس واریابل واریاک تک فاز گلداستار

  انواع اتوترانس، واریابل و واریاک با خروجی کاملا سینوسی و پیوسته و فاقد هرگونه پرش و نوسان با نمایشگر دیجیتال برای ولتاژ خروجی را دارا می باشد.

  تکنیکال الکتریک دارای نمایندگی شرکت های DELTA,GOLDSTAR،TOYO,Omega در زمینه خرید،فروش،مشاوره و پخش تجهیزات برق صنعتی و انواع اتوترانس،واریابل و واریاک تک فاز فعالیت دارد.

 • اتوترانس واریاک واریابل سه فاز GOLDSTAR

  انواع اتوترانس، واریابل و واریاک با خروجی کاملا سینوسی و پیوسته و فاقد هرگونه پرش و نوسان با نمایشگر دیجیتال برای ولتاژ خروجی را دارا می باشد.

  تکنیکال الکتریک دارای نمایندگی شرکت های DELTA,GOLDSTAR،TOYO,Omega در زمینه خرید،فروش،مشاوره و پخش تجهیزات برق صنعتی و انواع اتو ترانس،واریابل و واریاک سه فاز فعالیت دارد.

 • نمایندگی یو پی اس ups

  یو پی اس ups

در صفحه

جستجوی پیشرفته

شاخه‌ها
موجود بودن
وضعیت
سازنده