شرایط و قوانین استفاده از خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت بازرگانی تکنیکال الکتریک و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازرگانی تکنیکال الکتریک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بازرگانی تکنیکال الکتریک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بازرگانی تکنیکال الکتریک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، بازرگانی تکنیکال الکتریک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی یا پنل کاربری) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بازرگانی تکنیکال الکتریک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بازرگانی تکنیکال الکتریک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بازرگانی تکنیکال الکتریک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بازرگانی تکنیکال الکتریک ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بازرگانی تکنیکال الکتریک جزئی از اموال بازرگانی تکنیکال الکتریک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بازرگانی تکنیکال الکتریک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بازرگانی تکنیکال الکتریک محفوظ می‏‌دارد.

شرایط سفارش و فروش

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بازرگانی تکنیکال الکتریک به وسیله ارسال کد سفارش از از طریق پنل مدیریت سفارشات، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و کاربر می تواند با استفاده از کد اقدام به پیگیری سفارش نماید.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

کاربر برای پرداخت مبلغ کالا می تواند به 2 روش آنلاین (‌ در هنگام ثبت سفارش ) و یا در زمان تحویل کالا در محل اقدام به پرداخت بنماید.
خریدار موظف و متعهد می باشد سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت و یا پیک با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش از دریافت سفارش خودداری نماید. پس از دریافت کالا در صورت وجود مشکلات ظاهری و ایرادات فنی بر اساس شرایط 7 روز ضمانت بازگشت کالا، بازرگانی تکنیکال الکتریک موظف به تعویض و یا پس گرفتن کالا می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و بازرگانی تکنیکال الکتریک فقط فروشنده کالا میباشد. همچنین کالاهای بدون گارانتی و یا با گارانتی بین الملل شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران نمی باشند. با توجه به اینکه کارتهای گارانتی در شرکتهای تولید کننده یا گارانتی کننده صادر میگردد و پس از مدتی در بازار عرضه میگردند معمولا تاریخ شروع آن با تاریخ فروش کالا متفاوت میباشد و از این بابت مسولیتی بر عهده فروشنده نمیباشد.

روزهای کاری بازرگانی تکنیکال الکتریک یک شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. بازرگانی تکنیکال الکتریک به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9:00 صبح الی 19:00 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.